JAČMEŇ GREEN WAYS

Jačmeň Green Ways je enzymatický elixír plný života. Predstavte si mladú rastlinku jačmennej trávy, ako klíči, preráža tvrdú kôru zeminy a rastie nahor k slnku. Tento cieľavedomý, mladistvý organizmus je zozbieraný období svojho rozpuku. Je spracovaný v okamihu, keď nasal nesmierne množstvo živín a energie zo zeme, vody, vzduchu a slnka. Tieto základné elementy sa prirodzene pretvára na komplexnejšie látky, ktoré potom využíva vyššiu potravinový reťazec, a teda aj my. Jačmeň GW pestujeme, zberáme aj spracovávame v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva. Na váš stôl prichádza opatrený BIO certifikáciou, ktorá šetrné spracovanie dokladá.

Úžitok Jačmeňa Green Ways
Jačmeň Green Ways je enzymatický elixír plný života. Predstavte si mladú rastlinku jačmennej trávy, ako klíči, preráža tvrdú kôru zeminy a rastie nahor k slnku. Tento cieľavedomý mladistvý organizmus je zozbieraný období svojho rozpuku. Je spracovaný v okamihu, keď nasal nesmierne množstvo živín a energie zo zeme, vody, vzduchu i slnka. Tieto základné elementy sa prirodzene pretvárajú na komplexnejšie látky, ktoré potom využíva vyšší potravinový reťazec, teda aj my. Hans Günter Berner v knihe Hladovanie nad plným hrncom popisuje situáciu, v ktorej človek, ktorý dosýta je, no umiera na nutričnú podvýživu, pretože sa sýti "hladnými" plodinami vyplývajúcimi z vyčerpanej pôdy. Ako vidíte, prebytok nekvalitnej stravy neprináša nášmu telu úžitok, ale škodu. Preto pri zelených potravinách Green Ways je dôraz kladený na dve zásady. Na pestovanie sú vyberané nutrične bohaté lokality a pre spracovanie produktu sú používané šetrné technológie, ktoré zaisťujú zachovanie všetkých živín.
Zdroj: www.gw-int.net

Pre zakúpeie produktu je možné ma kontaktovať:
Mgr. Marta Behúlová
esenciazdravia@gmail.com
0917128021


CHLORELLA GREEN WAYS

Chlorella obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látek. Je napríklad jedným z najbohatších zdrojov chlorofylu, ktorému vďačíme za život na tejto planéte. Zo slova chlorofyl je odvodený samotný názov chlorella.
Aby bola chlorella čo najviac dostupná ľudskému tráviacemu traktu, pri jej spracúvaní firma Green Ways používa metódu sprejového sušení STEAM. Táto metóda zaručuje ideálny pomer dvoch kvalít:
1. vysokú vstrebatelnosti nutričných látok (minimálně 80 %)
2. minimálního poškodenie jej bunečného obsahu.
Chlorella GW je pestovaná a spracovávaná v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva.
Na váš stôl prichádza v BIO certifikácii, ktorá šetrné zpracovanie potvrdzuje.

Úžitok chlorelly Green Ways
Na chlorelle a ďalších fotosyntetizujúcich organizmoch závisia vyššie formy života. Riasy sú preto základom celého vyššieho potravinového i životného reťazca. Chlorella je jednobunečná, pre život dokonale vybavená sladkovodná riasa, ktorá patrí medzi najjednoduchšie, ale najdynamickejšie formy života.
Tablety Chlorelly Green Ways možno prirovnať k zeleninovým konzervám najvyššej kvality. Ide o vitálne a neuveriteľne rýchlo se deliace rastlinné bunky, ktoré telu dodajú vitamíny, minerály, aminokyseliny či antioxidanty. Vďaka tomuj sú dokonalou nutričnou základňou pro uponáhľané a unavené ľudstvo.
Zdroj: www.gw-int.net

Pre zakúpeie produktu je možné ma kontaktovať:
Mgr. Marta Behúlová
esenciazdravia@gmail.com
0917128021