Produkty

BARNE TRAN 250 ml

Rybí tuk s ovocnou príchuťou z pečene polárnej tresky

BARNE TRAN obsahuje dôležité omega-3 nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny D, A a E, ktoré svojou aktivitou dokážu výrazne ovplyvniť imunitný systém dieťaťa. Tuk z treščej pečene, ktorý prirodzene obsahuje vitamín D, je dôležitý pre zdravý vývin nielen kostí a zúbkov, ale i detského organizmu ako celku.

Ide o starostlivo vyberaný produkt z portfólia nórskej BIOPHARMY, ktorý pri pravidelnom pití významne podporí a stabilizuje imunitný systém vašich ratolestí. Napomôže zdravotnej adaptácii dieťaťa v detskom kolektíve, pomôže predchádzať náporom, akými sú napríklad vírusové či chrípkové epidémie a nájdete v ňom pomocníka pri akejkoľvek zdravotnej komplikácii spôsobenej zápalmi či napríklad často podceňovaným stresom.

Prvá časť názvu, slovo BARNE - DETI, určuje cieľovú skupinu, ktorej je tento jedinečný produkt určený. A že ide o rybí tuk z treščej pečene napovedá slovo TRAN v druhej časti názvu . BARNE TRAN je lahodný tuk jemnej krémovej konzistencie s príjemnou ovocnou príchuťou, vďaka ktorej sa v Nórsku, odkiaľ produkt pochádza, teší obľube detí všetkých vekových kategórií a dostanete ho v bežných obchodoch s potravinami.

Zloženie produktu v ODD (5 ml)
Omega 3 1,1 gram
DHA 0,6 gram
EPA 0,4 gram
Vitamín E 6,0 mg
Vitamín A 250,0 mcg
Vitamín D 10,0 mcg

Dávkovanie: 5 ml/deň

Zdravé tuky, medzi ktoré jednoznačne rybí tuk z treščej pečene BARNE TRAN patrí, majú svoje miesto v každej zdravo premýšľajúcej domácnosti.

Veríme, že si nájde miesto i u vás